Юлію Світличну вдруге обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу регіональних влад Ради Європи

Таким став результат таємного голосування депутатів Палати, що відбулось 6 листопада

Посаду Віце-президента Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Юлія Світлична обійматиме до 2021 року.

«Продовжуємо відстоювати інтереси України», - сказала керівник Харківської області.

Нагадаємо, вперше Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Юлію Світличну обрали в жовтні 2016 року. Вона також увійшла до складу Бюро Конгресу, в якому представлені члени Палати місцевих влад і Палати регіонів, та до Моніторингового комітету.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/539 | Переглядів: 28Дата публікації: 13:23 07.11.2018