Бактерицидний опромінювач для дитячого садочка

Бактерицидний опромінювач для дитячого садочка

Голова районної державної державної адміністрації Роман Мерзлікін та заступник голови Ганна Вержековська побували у Станичненському ДНЗ

Нещодавно до районної державної адміністрації звернулись представники батьківського комітету Станичненського ДНЗ з проханням допомогти у придбанні бактерицидного опромінювача для дезінфекції приміщення.

Керівництво РДА миттєво відреагувало на звернення, і вже сьогодні завідувачу дитячого садочка Наталії Котляренко було передано даний пристрій, придбану за сприяння  благодійного фонду «Даруй Добро».

Наталія Василівна, колектив садочка та батьки щиро вдячні керівництву районної державної адміністрації та обласного благодійного фонду «Даруй Добро» за турботу про здоров’я малечі Станичненської громади.

Альбом: Бактерицидний опромінювач для дитячого садочка Альбом: Бактерицидний опромінювач для дитячого садочка Альбом: Бактерицидний опромінювач для дитячого садочка Альбом: Бактерицидний опромінювач для дитячого садочка Альбом: Бактерицидний опромінювач для дитячого садочка
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/535 | Переглядів: 36Дата публікації: 15:47 05.11.2018