Голова Нововодолазької РДА з робочим візитом побував у с. ІІ Старовірівка

Голова Нововодолазької РДА з робочим візитом побував у с. ІІ Старовірівка

Завдяки реалізації міні-проекту "Разом в майбутнє" та коштам районного бюджету, в Старовірівському НВК встановлено нове котельне обладнання і тепломережу.

Виконані роботи детально оглянули  голова Нововодолазької РДА Роман Мерзлікін та депутат районної ради Євген Хов׳яков. Поспілкувавшись з директором закладу Ольгою Гусевою та працівниками котельні, почули схвальні  відгуки про технічне переоснащення.

У свою чергу, Ольга Юріївна висловила вдячність керівництву району та депутатському корпусу за постійну підтримку і осучаснення навчального закладу.

Це ще один приклад того, що стратегія співпраці між гілками влади на благо розвитку громад таки дає свої результати.

Альбом: Голова Нововодолазької РДА з робочим візитом побував у с. ІІ Старовірівка
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/533 | Переглядів: 90Дата публікації: 19:02 04.11.2018