Шановні працівники соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.  Піклуючись про людей, котрі потребують уваги та підтримки,  ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.  Ви першими приймаєте на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви прагнете допомогти і підтримати кожного, а тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, достатку, витримки, невичерпної енергії для творення добра та вдячності від людей.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/532 | Переглядів: 35Дата публікації: 08:01 04.11.2018