У Ватутінському ДНЗ встановлено модульну котельню

У Ватутінському ДНЗ встановлено модульну котельню

Днями голова Нововодолазької районної державної адміністрації з робочим візитом побував у с. Ватутіне.

Разом з депутатом районної ради, головою постійної комісії з питань комунальної власності, будівництва, житлово-комунального господарства Євгеном Хов׳яковим, вони перевірили роботу нещодавно модернізованої модульної котельні та теплової мережі у Ватутінському дошкільному навчальному закладі. Роботи велися на умовах співфінансування районного та сільського бюджетів.
Працівники котельні схвально відгукуються про нове обладнання, головною перевагою якого є високий рівень автоматизації і безпеки експлуатації.
Ватутінський сільський голова Наталія Казакова та завідувач дитячого садочка Лілія Купріяненко в повній мірі задоволені результатом перевтілення об’єкту теплопостачання дитячого закладу та вдячні керівництву району і депутатському корпусу за тісну та плідну співпрацю.

Альбом: У Ватутінському ДНЗ встановлено модульну котельню
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/530 | Переглядів: 75Дата публікації: 19:12 03.11.2018