Про впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

Про впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

31 жовтня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулось засідання Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

В рамках зустрічі члени Робочої групи ознайомились з очікуваними показниками районного бюджету за доходами і видатками на 2019 рік, обговорили перспективи розвитку громад. а також сільських та селищних рад, які ще не ввійшли до жодної ОТГ та запланували найближчим часом провести наступну зустріч, за участі сільських голів та бухгалтерів сільських рад.

Альбом: Про впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/520 | Переглядів: 90Дата публікації: 11:49 31.10.2018