Завершилась комплексна перевірка

Завершилась комплексна перевірка

Сьогодні під керівництвом голови Нововодолазької РДА Романа Мерзлікіна відбулось засідання комісії з підбиття підсумків за результатами комплексної перевірки діяльності районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту

У засіданні взяли участь: перший заступник начальника Головного управління ДСНС у Харківській області Сергій Чабань, начальник відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС у Харківській області Олександр Губарь, начальник Нововодолазького РВ ДСНС України у харківській області Дмитро Филимоненко, завідувач сектору містобудування, архітектури з питань цивільного захисту РДА Вячеслав Кузнецов, сільські та селищні голови району.

За результатами проведеної перевірки, члени комісії оцінили роботу районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Нововодолазького району Харківської області задовільною.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/506 | Переглядів: 43Дата публікації: 15:03 26.10.2018