Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Голова Нововодолазької РДА взяв участь у засіданні сесії
Голова Нововодолазької РДА взяв участь у засіданні сесії

Поділитися новиною:

Голова Нововодолазької РДА взяв участь у засіданні сесії

25 жовтня 2018 року відбулась ХХХІ сесія Нововодолазької районної ради VII скликання, під час якої було розглянуто 43 питання, переважно соціального та земельного характеру.

На початку засідання присутні обговорили проблеми в роботі відділень поштового зв'язку в Нововодолазькому районі. Ситуацію пояснив заступник директора Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з розвитку мережі Андрій Антонов. Актуальною була й тема повірки та заміни газових лічильників – дане питання розкрив начальник Зміївської філії «Харківгаз» Сергій Гниря.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2018 рік (зі змінами) за І півріччя 2018 року.

2. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Нововодолазького району на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХVІ сесії районної ради VII скликання від 13 березня 2018 року (зі змінами), за І півріччя 2018 року.

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота» на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХVІІ позачергової сесії районної ради VІ скликання від 22 січня 2015 року (зі змінами).

4. Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям району, затвердженого рішенням ІІ сесії районної ради VІІ скликання від 04 грудня 2015 року (зі змінами).

5. Про затвердження Положень про Старовірівську філію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СТАРОВІРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» та Бірківську філію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛИПКУВАТІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

6. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області та визнання деяких рішень районної ради такими, що втратили чинність.

7. Про підтримку участі територіальних громад району в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2019 році.
Доповідає: Ротач Світлана Олександрівна – голова районної ради.

8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради від 03 серпня 2018 року №118, від 05 вересня 2018 року № 132 та від 05 жовтня 2018 року № 161.
Доповідає: Ротач Світлана Олександрівна – голова районної ради.

9. Про призначення Єгорова Романа Вячеславовича на посаду головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

10. Про призначення Вороніна Захара Васильовича на посаду директора Комунального підприємства «Архітектурно – планувальне бюро».

11. Про продовження терміну дії договору 24/16 від 18.10.2016 року укладеного з фізичною особою – підприємцем Кузьоменською Юлією В’ячеславівною.

12. Про продовження терміну дії договору оренди № 06/13 від 01 січня 2013 року укладеного з Нововодолазьким районним козацьким товариством СЛОБІДСЬКОГО КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА.

13. Про продовження терміну дії договору 27/16 від 31.10.2016 року укладеного з Нововодолазькою районною громадською організацією ветеранів і інвалідів війни «Набат Чорнобиля».

14. Про продовження терміну дії договору 28/16 від 31.10.2016 року укладеного з Нововодолазьким районним громадським формуванням з охорони громадського порядку «Варта Водолажчини».

15. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщення), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району АДВОКАТСЬКОМУ ОБ’ЄДНАННЮ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ТА ПАРТНЕРИ».

16. Про внесення змін до додатку № 1 до рішення Нововодолазької районної ради від 27 вересня 2017 року № 395 – VII «Про передачу в оренду нерухомого майна, об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕПЛО – ГРАНТ».

17. Про передачу в строкове безоплатне користування НОВОВОВДОЛАЗЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ майна Нововодолазької районної ради Харківської області.

18. Про передачу в строкове безоплатне користування ХАРКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ВІЙСЬКОВОМУ КОМІСАРІАТУ майна Нововодолазької районної ради Харківської області.

19. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту зовнішніх теплових мереж, які розташовані: на території КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Нововодолазької районної ради Харківської області за адресою: смт. Нова Водолага, вул. Пушкіна, 16, Нововодолазького району Харківської області.

20. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту зовнішніх теплових мереж, які розташовані: на території ЛИПКУВАТІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ (ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА (І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД) НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за адресою: с. Липкуватівка, пл. Доценка, 2б, Нововодолазького району Харківської області.

21. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту покрівлі адміністративної будівлі (залу засідань) Нововодолазької районної ради Харківської області.

22. Про затвердження звіту про оцінку майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

23. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області книг у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (сіножаті) гр. Гладкоскок Ганни Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 1 ділянка), на території Рокитненської сільської ради (за межами населеного пункту) Нововодолазького району Харківської області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля, сіножаті) гр. Голуб Лідії Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 3 ділянки), на території Рокитненської сільської ради (за межами населеного пункту) Нововодолазького району Харківської області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя – рілля, сіножаті) площею 32,3484 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Караванської сільської ради Нововодолазького району Харківської області 6324281000:01:000: 0958.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя – рілля) площею 6,4392 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Нововодолазької селищної ради (колишня Сосонівська сільська рада) Нововодолазького району Харківської області 6324284700:01:000:0948.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя – рілля) площею 33,4396 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Просянської сільської ради Нововодолазького району Харківської області 6324284000:03:001:0900.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (сільськогосподарські угіддя – рілля) площею 50,0000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Караванської сільської ради Нововодолазького району Харківської області 6324281000:01:000:0709.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (сіножаті) гр. Малини Євгенія Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 1 ділянка), на території Рокитненської сільської ради (за межами населеного пункту) Нововодолазького району Харківської області.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення гр. Мелещенко Володимир Максимович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району Харківської області.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення фермерського господарства, яка розташована за адресою: за межами с. Мелихівка Мелихівської сільської ради на території Нововодолазького району Харківської області.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, на яких встановлюються земельні сервітути ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для облаштування Пегедівської площі з будівництвом блочної тимчасової дослідно-промислової установки свердловини № 1 Веселкової структури), розташованих за межами населених пунктів на території Рокитненської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, на яких встановлюються земельні сервітути ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО-ПІВНІЧ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для та обслуговування та подальшої експлуатації свердловини № 1 Веселкової структури в межах Пегедівської площі), розташованих за межами населених пунктів на території Рокитненської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, що надані в оренду ТОВ «Європейський фонд розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та розташовані за межами населеного пункту на території Староводолазької сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що надана в оренду ТОВ «Європейський фонд розвитку» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування господарських будівель і споруд) та розташована за межами населених пунктів на території Староводолазької сільської ради Нововодолазького району Харківської області (6324286000:01:000:0028).

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Просянської сільської ради (за межами населених пунктів) Нововодолазького району Харківської області.

38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Знам’янської сільської ради (за межами населених пунктів) Нововодолазького району Харківської області.

39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Просянської сільської ради (за межами населених пунктів) Нововодолазького району Харківської області.

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду з наступними кадастровими номерами 6324282000:03:002:0290, 6324282000:03:002:0291, які знаходяться в оренді ТОВ СП «МЕЛИХІВСЬКЕ» для рибогосподарських потреб, що розташовані за межами населених пунктів на території Мелихівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь (рілля, сіножаті) гр. Шуфані С. Т. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (в кількості – 2 ділянки), на території Рокитненської сільської ради (за межами населеного пункту) Нововодолазького району Харківської області.

42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надана на праві оренди гр. СУРГАЙ ВОЛОДИМИРУ МИХАЙЛОВИЧУ для обслуговування нежитлової будівлі гаража з прибудовою за межами населених пунктів Станичненської сільської ради на території Нововодолазького району Харківської області.

43. Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

Наприкінці сесії було ініційовано депутатське звернення стосовно роботи поштового відділення.

Альбом: Голова Нововодолазької РДА взяв участь у засіданні сесії
Альбом: Голова Нововодолазької РДА взяв участь у засіданні сесії
Альбом: Голова Нововодолазької РДА взяв участь у засіданні сесії
Альбом: Голова Нововодолазької РДА взяв участь у засіданні сесії
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/503 | Переглядів: 176Дата публікації: 14:30 25.10.2018
Версія для слабо- зорих