Голова Нововодолазької РДА провів виїзний прийом громадян

Голова Нововодолазької РДА провів виїзний прийом громадян

Сьогодні Роман Мерзлікін з робочим візитом побував у Караванському старостинському окрузі Старовірівської сільської ради

Під час зустрічі громадою порушувались питання переважно соціального спрямування: ремонт доріг, автобусні перевезення, ремонт Караванського СБК, впровадження медичної реформи.

На всі питання Роман Валерійович надав детальні роз’яснення та рекомендації, а ті, що потребують подальшого вирішення – взяв під особистий контроль.

Зокрема  він зазначив, що в цьому році за кошти обласного бюджету проведено капітальний ремонт дороги по вул. Центральній (60% від загального об’єму), завершення робіт заплановано на наступний рік. Що стосується автобусних перевезень – ситуація непроста, але вирішувана. Автоперевізник хоче припинити дію договору на перевезення пасажирів, але керівництвом району було проведено роботу по укладенню додаткової угоди на продовження співпраці.

Щодо ремонту СБК – роботи ведуться згідно плану. За кошти державного, обласного та районного бюджетів уже відремонтовано покрівлю закладу, замінено вікна, проведено капремонт котельні, замінено систему опалення та електропроводки. Нині на завершальній стадії прокладення повітряної теплотраси. Тож цієї зими Караванський сільський будинок культури прийматиме гостей уже в опалюваному приміщенні!

Стосовно медичної реформи – найближчим часом буде заплановано зустріч громади з представниками медичної галузі, які  детальніше ознайомлять населення із нововведеннями.

Альбом: Голова Нововодолазької РДА провів виїзний прийом громадян
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/500 | Переглядів: 80Дата публікації: 15:21 24.10.2018