Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна

Шановні працівники харчової промисловості Нововодолажчини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!
Ваша невтомна та наполеглива праця є вагомим внеском у піднесення економіки району. Завдяки високому професіоналізму, відповідальності та творчому пошуку задовольняються потреби людей у високоякісних та доступних продуктах харчування.
Висловлюю всім працівникам галузі глибоку шану і щиру подяку. Вірю, що своєю сумлінною і самовідданою працею ви примножите внесок у розвиток промислового потенціалу нашого району та держави в цілому.
Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної Нововодолажчини та піднесення добробуту всього українського народу.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/487 | Переглядів: 33Дата публікації: 18:19 21.10.2018