Реформування системи надання адміністративних послуг

Реформування системи надання адміністративних послуг

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» в районі створено та діє центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації (далі – Центр).

Центр надання адміністративних послуг щодня забезпечує прийом громадян, зручне і оперативне отримання адміністративних послуг фізичними та юридичними особами, максимальне спрощення організації та технології їх надання, відкритість і прозорість умов при розгляді звернень фізичних та юридичних осіб.

Загалом центром надається 45 видів адміністративних послуг. Працює 4 адміністратори, якими надано – 5075 послуг, в т.ч. Державної міграційної служби України – 23 шт., Держгеокадастру – 4006 шт.,  реєстрація нерухомого майна – 715 шт.,  дозвільних документів – 3 шт., відділу містобудування та архітектури – 36 шт., реєстрація бізнесу - 292.

З метою забезпечення якості надання адміністративних послуг адміністратори центру приймають участь безпосередньо на робочих місцях в планових практичних заняттях, організованих Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації  у режимі відео-конференції за участю провідних фахівців територіальних органів суб’єктів надання адміністративних послуг.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/477 | Переглядів: 52Дата публікації: 09:11 17.10.2018