Напередодні свят Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва у стінах РДА відбулись урочисті привітання чоловіків.

День захисника України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу.
Жіночий колектив Нововодолазької РДА теж привітав своїх захисників. Тому напередодні цього свята 12 жовтня у стінах райдержадміністрації відбулись урочисті привітання чоловіків. В сторону колективу пролунали слова подяки за їхню силу, мужність, героїзм та побажання нев’янучого оптимізму, мирного неба і на знак поваги чоловіки отримали символічні подарунки.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/468 | Переглядів: 85Дата публікації: 15:54 13.10.2018