В районі проведено командно-штабні навчання з цивільного захисту

В районі проведено командно-штабні навчання з цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту України, проведено командно-штабні навчання з органами управління та силами територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області.

Очолював навчання начальник цивільного захисту району – голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін. В проведенні навчань взяли участь фахівець Головного управління ДСНС України у Харківській області Володимир Виноградов. Також до проведення командно-штабних навчань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту району, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Під час командно-штабних навчань учасники мали змогу пройти тренування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, з подальшою оцінкою, взаємодією різних структурних підрозділів та визначенням плану дій та ліквідації різних НС. Основною метою навчань було поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії між службами.

Отже, за підсумками проведення навчання, всі спеціалізовані служби району відпрацювали умовну ситуацію в повному обсязі, продемонстрували злагоджені дії по оперативній ліквідації надзвичайної ситуації. Всі завдання, які були покладені на служби виконані на належному рівні. Дії органів управління та сили Нововодолазької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту були визнані як готові до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Альбом: В районі проведено командно-штабні навчання з цивільного захисту
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/463 | Переглядів: 63Дата публікації: 15:46 11.10.2018