Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Нововодолазького району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

Метою їх здійснення є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

Так сьогодні заступником голови райдержадміністрації Анною Вержековською було здійснено виїзний прийом громадян у Бірківську селищну раду. Під час прийому Анна Анатоліївна предметно поспілкувалася із Бірківським селищним головою Олегом Харченком відносно питань вуличного освітлення, ремонту доріг та багато іншого. Крім того Анна Вержековська оглянула об’єкти соціальної інфраструктури села, ознайомилася з їх роботою, матеріально-технічною базою, поспілкувалась з працівниками закладів щодо проблемних питань, які потребують нагального вирішення.

В рамках прийому Анна Анатоліївна разом із працівниками служби у справах захисту прав дитини районної державної адміністрації також відвідала багатодітні сім’ї та родини, які опинилися в складних життєвих умовах. Фахівцями служби було зафіксовано умови проживання в яких перебувають діти та проведені співбесіди щодо їх належного виховання.

Альбом: Заступник голови райдержадміністрації провела виїзний прийом громадян у Бірківській селищній раді
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/459 | Переглядів: 63Дата публікації: 16:45 10.10.2018