Одним із дієвих інструментів по вирішенню питань жителів району є проведення виїзних прийомів громадян першим заступником РДА Людмилою Балюк

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні існуючих питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, першим заступником голови райдержадміністрації Людмилою Балюк 09 жовтня було здійснено черговий виїзний прийом громадян до Мелихівської сільської ради, у якому також взяв участь начальник загального відділу районної державної адміністрації Оксана Гребенюк.

Тож разом із секретарем О.Ф. Сальковою було обговорено ряд важливих питань, що стосуються житлово-комунальних проблем села.

Перебуваючи на території сільської ради, Людмила Миколаївна, окрім безпосереднього прийому громадян, ознайомилася з роботою закладів соціальної сфери. У розмові із першим заступником керівники закладів порушили актуальні питання місцевої громади, обговорили існуючі проблеми по матеріально-технічному забезпеченню, а також озвучили плани на перспективу. Під час прийому Людмила Балюк відвідала Мелихівський ліцей, дитячий садочок, заклади культури та охорони здоров’я, які знаходяться на території Мелихівської сільської ради. Зокрема, вона поцікавилася умовами навчання та виховання дітей в закладах освіти, дотриманням температурного режиму в класах, рівнем харчування учнів.

Наприкінець Людмила Миколаївна відзначила позитивну динаміку розвитку села, запевнивши, що влада району всіляко підтримуватиме ініціативи громади, в міру можливостей допомагатиме втілювати в життя плани та спільно шукати шляхи вирішення проблемних питань. В рамках виїзного прийому та з нагоди Всесвітнього дня пошти Людмила Балюк також  привітала працівників поштового відділення громади села, побажавши їм усіляких гараздів.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/458 | Переглядів: 47Дата публікації: 14:57 10.10.2018