Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

У ході проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» було здійснено виїзд в села Слобожанське, Палатки та І Старовірівка.

Цього разу заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації  Анна Вержековська, начальник служби у справах дітей Валентина Несміян, спеціалісти служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді відвідали Власівську гімназію, Комінтернівський ліцей, Старовірівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час об’їзду також було обстежено сім’ї за зверненнями громадян.

В ході проведеної роботи по виявленим недолікам були надані рекомендації до їх усунення.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/453 | Переглядів: 65Дата публікації: 14:53 09.10.2018