За два роки на Харківщині відкрили 35 нових дитсадків. Юлія Світлична

За два роки на Харківщині відкрили 35 нових дитсадків. Юлія Світлична

Голова ХОДА повідомила про результати розвитку сфери дошкільної освіти в області.

«Відновлюємо дошкільну освіту. За два останні роки відкрили 35 нових дитсадків і понад 100 груп. Таким чином створили 3000 додаткових місць», - навела дані за підсумками 2017-2018 років керівник області.
Лише цього року на Харківщині розпочали роботу 17 дитсадків, у яких створили 545 місць, та 15 додаткових груп загалом на 336 місць. До кінця року ця кількість ще збільшиться. Загалом у 2018-му планують відкрити 20 дитсадків та 21 додаткову групу (в цілому 1664 місця).
Нові садки та дошкільні підрозділи в НВК та ліцеях цього року з'явилися, зокрема, в Балаклійському районі (при Бригадирівському та Залиманському ліцеях), Сахновщинському (Багаточернещинський ліцей), Зміївському (Чемужівська ЗОШ), Куп'янському (Гусинський, Лісностінківський, Кіндрашівський ліцеї та ліцей Куп'янської районної ради), ще 5 закладів, у тому числі 2 приватних, відкрилися в м. Харкові.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/445 | Переглядів: 29Дата публікації: 08:37 09.10.2018