Учасника бойових дій другої Світової війни привітали з поважним ювілеєм
Учасника бойових дій другої Світової війни  привітали з поважним ювілеєм

Учасника бойових дій другої Світової війни привітали з поважним ювілеєм

Сьогодні, 08 жовтня, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, Старовірівський сільський голова Микола Біндус, в.о. старости Караванського старостинського округу Старовірівської ОТГ Сергій Пасько, голова районної ради ветеранів району Василь Ступак завітали до оселі жителя с. Караван, учасника бойових дій, ветерана органів внутрішніх справ Івана Яковича Галушка.

Гості привітали ювіляра із 95-річчям, подякувавши йому за бойові звитяги й подвиги в ім’я Великої Перемоги, а також активну громадську позицію у післявоєнні роки. Івану Яковичу побажали міцного здоров’я, довголіття та благополуччя.

З нагоди свята ювіляру вручили грамоти, подарунки та квіти. У свою чергу Іван Якович подякував за привітання та висловив сподівання, що невдовзі в Україні запанує мир та спокій.

Альбом: Учасника бойових дій другої Світової війни  привітали з поважним ювілеєм
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/442 | Переглядів: 78Дата публікації: 15:03 08.10.2018