Привітання керівника району Романа Мерзлікіна з Днем юриста України!

Привітання керівника району Романа Мерзлікіна з Днем юриста України!

Щиро вітаю вас з професійним святом, Днем юриста України, яке відзначається 8 жовтня! Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.
Бажаю вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Благополуччя Вам, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту на довгі роки!
З повагою, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/440 | Переглядів: 35Дата публікації: 09:46 08.10.2018