Вітання очільника району працівникам карного розшуку

Вітання очільника району працівникам карного розшуку

Шановні працівники карного розшуку!

Щиро вітаю вас із професійним святом!
Карний розшук – один із найбільших і найважливіших підрозділів МВС, завжди був і сьогодні є ударною силою поліції. Саме на його плечі покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих.
Ця служба не прощає легкодухості і дилетантства, вимагає залізної волі і найвищого професіоналізму. Тому в розшуку працюють люди, по-справжньому віддані своїй справі. Ваша оперативна служба постійно пов’язана з ризиком і самовідданістю. Спасибі вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, за професіоналізм та ініціативу.
У день свята хочеться побажати всім оперативним працівникам карного розшуку та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу. Нехай вас ніколи не підводить оперативне чуття та кмітливість!
З повагою, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/436 | Переглядів: 34Дата публікації: 09:34 05.10.2018