Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк провела нараду з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту.

У ході наради головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту районної державної адміністрації В’ячеслав Кузнєцов детально зупинився на завданнях, які повинна виконувати кожна спеціалізована служба.

Також присутні відпрацювали алгоритми дій при виникненні надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк надала відповідні доручення керівникам спеціалізованих служб цивільного захисту району та закликала кожного керівника спеціалізованої служби відповідально поставитися до завдань.

Альбом: В райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками спеціалізованих служб цивільного захисту
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/432 | Переглядів: 58Дата публікації: 13:38 04.10.2018