Очільник Нововодолажчини допомагає вирішувати проблеми краян

Очільник Нововодолажчини допомагає вирішувати проблеми краян

Право на звернення громадян є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією із організаційно-правових гарантій дотримання їхніх прав і свобод.

Тому з метою оперативного вирішення проблемних питань 4 жовтня у райдержадміністрації було проведено особистий прийом громадян. Жителі району мали можливість звернутися до голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна за підтримкою, допомогою у вирішенні особистих чи суспільних проблем, висловити власну позицію з питань, що їх турбують.
Відтак мешканка села Нова Мерефа звернулася з питанням щодо оформлення документації на введення в експлуатацію житлового будинку. Друге питання озвучили жителі села Сосонівка стосовно отримання довідок для надання їх до Пенсійного фонду при досягенні пенсійного віку.

Під час особистого прийому, були надані фахові відповіді і роз’яснення що сприятимуть їх швидкому вирішенню.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/429 | Переглядів: 48Дата публікації: 10:50 04.10.2018