Відбулася нарада з лісокористувачами району

Відбулася нарада з лісокористувачами району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів нараду з лісокористувачами та відповідними службами району щодо запобігання виникнення лісових пожеж на території Нововодолазького району.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Балюк, начальник районного відділу ГУ ДСНС України в Харківській області Д. С. Филимоненко, головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури та цивільного захисту районної державної адміністрації В. А. Кузнецов, лісничий Рокитянського лісництва О. А. Рамазанов, лісничий Нововодолазького лісництва І. П. Нестир та інші.

В ході проведення наради було винесено на розгляд нагальні питання лісгоспу, обговорено проблемні сторони в роботі кожного лісництва. Особливий же акцент було зроблено на готовності і направленні всіх сил по ліквідації пожежі в разі її виникнення.

Підводячи підсумки, керівник району рекомендував лісокористувачам вжити необхідних заходів по усуненню всіх недоліків, що були виявлені.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/425 | Переглядів: 46Дата публікації: 15:15 03.10.2018