У загальному випадку для оформлення субсидії потрібні лише заява і декларація про доходи

Про це сказав Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Довідки потрібні, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише на осіб, які фактично проживають у помешканні. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Субсидію призначають на рік – від травня до травня наступного року. Розмір субсидії розраховують окремо на літній і зимовий періоди виключно на основі доходів осіб, які зареєстровані і фактично проживають у помешканні.

Якщо допомогу вже призначено на новий рік (2018-2019 рр.), у жовтні її розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/412 | Переглядів: 51Дата публікації: 13:44 28.09.2018