Робоча нарада, щодо стану реалізації проектів комунальним закладом охорони здоров’я «Нововодолазька ЦРЛ», які фінансуються за рахунок коштів обласного та районного бюджету

Вчора під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Балюк відбулася робоча нарада, в ході якої обговорили стан реалізації проектів комунальним закладом охорони здоров’я «Нововодолазька центральна районна лікарня», які фінансуються за рахунок коштів обласного та районного бюджетів.

У нараді  взяли участь заступник начальника управління Державної казначейської служби  у Нововодолазькому районі Наталія Красюк, начальник  відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Наталія  Цимбал, заступник головного лікаря з економічних питань КЗОЗ «Нововодолазька центральна районна лікарня» Інна Панченко та головний бухгалтер КЗОЗ «Нововодолазька центральна районна лікарня» Наталія Крамна.

Було обговорено умови укладення договору для підрядної організації з капітального ремонту палати та санітарного вузла неврологічного відділення районної лікарні по програмі  міні-проекту «Разом в майбутнє», на яку було виділено кошти в сумі 0,3 млн. грн. за рахунок співфінансування з обласного і районного бюджетів та внеску конкурсанта. Крім того, визначені договірні умови по капітальному ремонту хірургічного відділення, кошти на ремонт якого виділено з обласного бюджету в сумі 7,4 млн. грн.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/402 | Переглядів: 49Дата публікації: 14:33 27.09.2018