18 вересня 2018 року у місті Харків Всеукраїнська громадська Ліга Україна-НАТО провели семінар за участі державних службовців виконавчих органів влади

Програма семінару «Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції». Висвітлені були основні питання:

Стратегічні документи співробітництва України з НАТО - дорожня карта реформ в Україні. (Теми для обговорення: інформаційні та законодавчі аспекти співробітництва України з НАТО. Річна Національна програми (РНП) під егідою Комісії Україна-НАТО на 2018 рік. Концепція вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки.)

Відносини Україна – НАТО: військове та невійськове співробітництво (інтерактивна дискусія щодо прийняття рішень «Гібридна війна Росії та її наслідки: погляд з командного пункту НАТО).

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/384 | Переглядів: 55Дата публікації: 14:34 24.09.2018