Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглядалися питання стану екологічної і пожежної безпеки та  вжиття додаткових спільних заходів із запобігання виникненню пожеж на території району; заходів ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та недопущення погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації; підготовки органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/378 | Переглядів: 64Дата публікації: 13:48 21.09.2018