Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Угода про асоціацію з Євросоюзом щодня доводить свою дієвість – Президент
Угода про асоціацію з Євросоюзом щодня доводить свою дієвість – Президент

Поділитися новиною:

Угода про асоціацію з Євросоюзом щодня доводить свою дієвість – Президент

Про це Петро Порошенко заявив 20 вересня під час виступу у Верховній раді зі щорічним Посланням.

«Угода щодня доводить свою дієвість і правильність. Частка Євросоюзу в експорті коливається від 42 до 43%. І це вагомий компенсатор тих втрат, які через війну, економічну блокаду та закриття ринків спричинила нам Росія», - сказав Глава держави.

Водночас Петро Порошенко закликав Парламент та Уряд прискорити реалізацію всіх положень зазначеної Угоди.

«Щоб рухатися далі, перш за все, нам треба від першої до останньої літери виконати Угоду про асоціацію. Швидкість її реалізації наразі недостатня, і я закликаю Парламент і Уряд набрати кращий темп. Готовий бути партнером у цьому процесі», - сказав Президент, зауваживши, що саме тому минулого місяця під час щорічної наради керівників закордонних дипломатичних закордонних установ піддав критиці цілу низку наших посольств у Латинській Америці, Африці, Азії.

«Хіба ринки цих країн не важливі для збуту наших товарів і створення в Україні нових робочих місць? Нам потрібно шукати все більше і більше торговельних  партнерів, точки опори на регіональних ринках, що демонструють високі темпи зростання, де є попит на нашу продукцію», - додав Глава держави.

Петро Порошенко також повідомив, що протягом наступного року планує перевести у практичну площину реалізацію своїх ініціатив щодо інтеграції України до Цифрового спільного ринку, Енергетичного Союзу, а також поглиблення співробітництва у митній сфері.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/376 | Переглядів: 63Дата публікації: 09:41 21.09.2018
Версія для слабо- зорих