Нововодолазький район візьме участь у Великому Слобожанському ярмарку

Нововодолазький район візьме участь у Великому Слобожанському ярмарку

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк провела робочу нараду з питання стану підготовки до участі делегації Нововодолазького району у Великому Слобожанському ярмарку у 2018 році, який відбудеться 29-30 вересня на відкритому майданчику «Радмір Експохол» в м. Харкові.

В ході наради були обговорені основні завдання та план організації, схеми розміщення ярмаркових експозицій району, склад основних елементів оформлення ярмарку, питання забезпечення дводенного ярмарку асортиментом продукції виготовленої сільгоспвиробниками та підприємцями  на території району тощо.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/372 | Переглядів: 59Дата публікації: 16:13 20.09.2018