Привітання з Днем народження голови районної державної адміністрації Романа МЕРЗЛІКІНА!

Шановний Романе Валерійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Бути компетентним керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант - бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з Днем ​​народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед.

Бажаємо Вам не тільки творчих успіхів і кар’єрного зростання, а й сімейного благополуччя і звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому домі.

Вітаємо!

З повагою, колектив районної державної адміністрації

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/367 | Переглядів: 70Дата публікації: 09:03 20.09.2018