Шановні нововодолажчани!

Шановні нововодолажчани!

З метою національно-патріотичного виховання молоді та підтримки бойового духу українських воїнів, в Харківській області продовжено акцію «Оберіг для захисника України».

Нововодолазька районна державна адміністрація запрошує всіх бажаючих долучитися до акції та взяти участь у виготовленні оберегів для наших захисників.
Усі поробки просимо передавати до відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія,1. У подальшому вони будуть презентовані громадськості командою волонтерів «Укроп-хол» та передані захисникам нашої країни.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/354 | Переглядів: 59Дата публікації: 13:30 17.09.2018