Вітання голови РДА Романа Мерзлікіна

Вітання голови РДА Романа Мерзлікіна

Шановні рятувальники!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!
У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф. Щодня, щогодини й щомиті ви готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду.
Девіз вашої служби «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» засвічує гуманність вашої професії.
Нехай ваш професіоналізм i надалі служить великій cпpaвi порятунку людей. Спасибі за відданість та готовність боротися з незваним лихом.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, усіх життєвих благ та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир та злагода панують у ваших оселях, а негаразди обходять стороною.
З повагою, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/350 | Переглядів: 54Дата публікації: 09:38 17.09.2018