Пройшло засідання XXX позачергової сесії районної ради VII скликання

Пройшло засідання XXX позачергової сесії районної ради VII скликання

13 вересня 2018 року відбулося засідання XXХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  селищні та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Нововодолазького району, представники засобів масової інформації.  Відповідно до порядку денного на пленарному засіданні районної ради були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Нововодолазького району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХXVI сесії районної ради VII скликання від 13 березня 2018 року (зі змінами).

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота» на 2015-2018 роки, затвердженої рішенням XXXVII позачергової сесії районної ради VI скликання від 22 січня 2015 року на 2018 рік.

4. Про внесення змін до Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Нововодолазькому районі на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2015 року № 28 – VII (зі змінами).

5. Про внесення змін до комплексної програми «Розвитку місцевого самоврядування та підтримки громадських організацій в Нововодолазькому районі на 2016-2019 роки», затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2015 року № 23-VII (зі змінами).

6. Про прийняття частини теплової мережі, що перебуває у власності та на балансі Бірківської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області та на баланс Нововодолазької районної ради Харківської області.

7. Про надання дозволу НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж.

8. Про оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального підприємства «Архітектурно – планувальне бюро».

9. Про надання попередньої згоди Харківській обласній раді на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області медичного обладнання.

10. Про надання згоди на встановлення радіопередавача та передавальної антени НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РАДІОКОМПАНІЇ.

11. Про передачу в строкове користування НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РАДІОКОМПАНІЇ майна Нововодолазької районної ради Харківської області.

12. Про затвердження звіту про оцінку майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

13. Про надання згоди на передачу орендованого майна в суборенду.

14. Про надання дозволу НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РАЙОННІЙ РАДІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на виготовлення проектно – кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі адміністративної будівлі (залу засідань) Нововодолазької районної ради Харківської області.

15. Різне.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/347 | Переглядів: 85Дата публікації: 16:11 13.09.2018