У НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РДА ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

У НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ РДА ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Основною метою діяльності комісії з надання матеріальної допомоги мешканцям Нововодолазького району є матеріальна підтримка тих громадян, які за різних об’єктивних обставин опинились у складному матеріальному становищі.

Найчастіше за допомогою звертаються інваліди, люди похилого віку, а також громадяни із числа внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні пройшло чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги мешканцям Нововодолазького району.

На розгляд комісії надійшло 40 заяв з проханням надати допомогу на оперативне втручання, на лікування, на відшкодування збитків завданих пожежою та лікування онкохворих. Члени комісії, розглянувши матеріали справ, за 38 заявами прийняли позитивні рішення щодо надання матеріальної допомоги.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/346 | Переглядів: 65Дата публікації: 15:27 13.09.2018