Сьогодні на будівлі Мелихівського ліцею урочисто відкрито меморіальну дошку колишньому учню цього навчального закладу, учаснику АТО Олександру Роговому.

З цієї нагоди на території Мелихівського ліцею відбувся мітинг-реквієм на честь нашого односельчанина.

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, депутат Харківської обласної ради Микола Купрєєв, інспектор районної ради Олександр Машталь, Старовірівській сільський голова Микола Біндус, в. о. старости Мелихівського старостинського округу Віктор Рудаченко, голова спілки ветеранів АТО Євген Замула, бойові побратими, педагогічний та учнівський колективи навчального закладу, а також рідні Олександра Рогового.

Звертаючись до присутніх на заході, Людмила Миколаївна висловила щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого та подякувала їм за те, що виховали справжнього героя.

Не стримували сліз ні дорослі, ні діти. Хвилиною мовчання всі вшанували світлу пам'ять про нього.

Право відкрити меморіальну дошку було надано першому заступнику голови райдержадміністрації Людмилі Балюк та сестрі загиблого героя Зої Пономаренко. Відтепер Олександр Роговий щодня зустрічатиме і проводжатиме учнів рідного навчального закладу, дивлячись на них зі світлини на граніті.

По закінченню мітингу осінні букети поклали учасники заходу до меморіальної дошки, встановленої на честь героя –  нововодолажчанина Олександра Рогового.

Альбом: У Мелихівці на будівлі ліцею відкрили меморіальну дошку герою АТО Олександру Роговому
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/345 | Переглядів: 92Дата публікації: 14:16 13.09.2018