Робоча нарада щодо участі Нововодолазького району у Великому Слобожанському ярмарку

На робочу нараду у голови Нововодолазької районної державної адміністрації було запрошено керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, задіяних в організації та виконанні заходів по участі Нововодолазького району у Великому Слобожанському ярмарку.

Учасникам наради обговорено план заходів з підготовки та проведення Великого Слобожанського ярмарку в 2018 році, терміни їх виконання.

Головою райдержадміністрації разом з присутніми керівниками обговорено склад учасників і проект композиції Нововодолазького району. Визначено осіб відповідальних за реалізацію програми ярмарку: формування асортименту та цін на продукцію, участь в ярмаркових торгах, оформлення художньої експозиції, проведення культурно-розважальних заходів, рекламно-інформаційне забезпечення, тощо.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/344 | Переглядів: 67Дата публікації: 16:03 12.09.2018