У Мелихівці пройшли громадські слухання з питання оцінки впливу на довкілля від спорудження розвідувальних свердловин

Вчора за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк та начальників структурних підрозділів райдержадміністрації у будинку культури села Мелихівка пройшли громадські слухання з представниками газопромислового управління «Шебелінкагазвидобування» з питання оцінки впливу на довкілля від спорудження розвідувальних свердловин Мелихівського, Східно-Медведівського ГРК ГПУ «Шибелінкагазвидобування».

У ході обговорень присутні розглянули питання щодо надання дозволу на проект розташування розвідувальних свердловин. Крім того мешканці сіл Охоче, Мелихівки, Парасковії та Старовірівки поставили перед представниками «Шибелінкагазвидобування» ряд питань щодо безпечного проживання поблизу свердловин, складу відходів, транспортування, зберігання, утилізації та ряду інших соціально важливих питань. Обговорення проходили в режимі  аудіо та відео запису.

По закінченню обговорень усі питання та відповіді були включені до протоколу для подальшого опрацювання.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/339 | Переглядів: 46Дата публікації: 11:26 12.09.2018