Перший заступник голови районної державної адміністрації провела позачерговий прийом громадян

Прийом громадян - одна із форм спілкування представників влади з населенням і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Так і сьогодні до заступника голови райдержадміністрації Людмили Балюк прийшли на позачерговий прийом мешканці села Просяне. У ході якого жителями Просянської громади було порушено питання щодо ремонту дороги по вулиці Світлій.

Уважно вислухавши громадян району, Людмила Миколаївна надала детальні роз’яснення з вище зазначеного питання та взяла під особистий контроль його подальше вирішення.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/334 | Переглядів: 63Дата публікації: 16:36 11.09.2018