За підсумками польових навчань 15 кращих військових з Нововодолазького району було нагороджено грамотами та подяками

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року були проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат.

Основу бригади складають управління бригади та 6 окремих батальйонів територіальної оборони, які формуються на базі Дергачівського, Куп’янського, Ізюмського, Лозівського, Зміївського, Чугуївського районів. Вони ж і будуть виконувати завдання за призначенням на території Харківської області. В ході навчань з управлінням бригади територіальної оборони та її окремими батальйонами були проводені заняття з бойової підготовки (вогнева, інженерна, тактична, військово – медична) у місцях їх формування та розміщення. У ході проведення занять з бойової підготовки були проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї.

По закінченню зборів захисників привітали керівник зборів військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської обласної державної адміністрації Олексій Максимов та інші поважні гості. До навчальних зборів було залучено близько 2100 чоловік, з яких понад 300 офіцерів запасу.

За підсумками польових навчань 15 кращих військових з Нововодолазького району було нагороджено грамотами та подяками.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/331 | Переглядів: 49Дата публікації: 15:45 10.09.2018