Ватутінська громада продовжує святкувати День села та визволення від фашистських загарбників

Так, сьогодні з цієї нагоди в Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України в Харківській області відбулися урочистості та святковий концерт.

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом з першим заступником голови Людмилою Балюк та заступником голови Анною Вержековською привітали особовий склад Навчального центру та відзначили найкращих почесними грамотами.
На гостей свята чекала насичена концертна програма, в якій взяли участь аматори будинку культури та учасники художньої самодіяльності.
Окремим сюрпризом для присутніх стали чудові виступи учасників вокального шоу України «Голос країни» Гідаят Сеїдова та Аліни Голуб, лауреата конкурсу "Червона рута", соліста Національної Гвардії України Миколи Золочевського і Заслуженої артистки України Вікторії Веннікової, які подарували чималий заряд енергії та гарного настрою.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/326 | Переглядів: 74Дата публікації: 09:36 10.09.2018