Сьогодні під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної відбулося урочисте відкриття фестивалю обрядового і сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці - плюс», який проходив в селищі Малинівка Чугуївського району.

У церемонії взяли участь керівники області та сусідніх районів. Нововодолазький район на фестивалі представила перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк разом із культурними діячами Нововодолажчини.

Взагалі цей фестиваль динамічний та багатожанровий, з чималою кількістю різноманітних конкурсів, змагань, культурно-мистецьких акцій, з залученням до участі у фестивалі народних колективів національних меншин Слобожанщини. Він має безліч шанувальників, бо там панує по-справжньому  прекрасна атмосфера та святковий настрій. Численні фестивальні локації представили відвідувачам весільно-розважальну програму, різноманітні виставки, забавки для дітей, виступи артистів цирку та театру коней. Крім того, у програмі фестивалю відбувся показ весільних обрядодій Слобожанщини та різних народів, виступи аматорів народної творчості та фольклорних колективів, шоу весільних оркестрів, караоке та багато іншого. Незвичайним місцем зізнання у коханні, пропозиції руки і серця або просто романтичного побачення стала повітряна куля, що злітала у небо.

Увечері любителі танців розважалися на святковій дискотеці. Перлиною фестивалю стали виступи театру циганської пісні «Очі чорні», а також відомих співаків Ольги Цибульської та Олега Вінника. Завершальним же акордом святкового дня стало яскраве фаєр-шоу. Веселий сміх, радісні і щасливі усмішки на обличчях людей, позитивні емоції свідчили про те, що свято вдалося на славу.

Альбом: Перший заступник голови РДА Людмила Балюк побувала на урочистому відкритті фестивалю «Весілля в Малинівці - плюс»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/323 | Переглядів: 70Дата публікації: 16:54 08.09.2018