ВІТАННЯ ГОЛОВИ РДА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави.

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого району.

Висловлюємо щиру подяку всім працівникам галузі за відданість своїй професії і звитяжну працю. Зичимо вам нових здобутків та перемог, міцного здоров‘я, щастя, миру, родинного благополуччя!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/322 | Переглядів: 38Дата публікації: 14:23 08.09.2018