Лісову пожежу поблизу сіл Мелихівка і Охоче вдалося ліквідувати

Лісову пожежу поблизу сіл Мелихівка і Охоче вдалося ліквідувати

Станом на 18 годину 07 вересня лісова пожежа, яка днями виникла поблизу сіл Мелихівка та Охоче на території Старовірівського лісництва Красноградського лісгоспу була повністю локалізована.

Завдяки оперативним діям рятувальників ситуація була стабілізована, пожежу вдалося ліквідувати. Орієнтовна площа пожежі склала 35 га при загальній площі лісового масиву - близько 400 га.

Для гасіння пожежі були задіяні сили ДСНС в Харківській області.

На місце події направили 17 одиниць техніки та 121 чоловік особового складу Головного управління ДСНС України в Харківській області, 3 одиниці техніки  та  50 чоловік особового складу Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, 11 одиниць техніки та 50 чоловік особового складу ДП «Красноградський лісгосп» та 30 чоловік особового складу військової частини 3005 села Рокитне, 9 автоцестерн і вертоліт Мі-8.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/320 | Переглядів: 52Дата публікації: 13:07 08.09.2018