Оперативне розв'язання проблем громадян - запорука довіри до влади
Оперативне розв\

Оперативне розв'язання проблем громадян - запорука довіри до влади

Вчасно та якісно реагувати на звернення громадян - саме такими методами у своїй роботі керується голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін.

Органи виконавчої влади району проводять необхідну роботу, спрямовану на забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення відповідно до вимог чинного законодавства.

Саме з цією метою, сьогодні очільник району відповідно до затвердженого графіку, спільно з начальником загального відділу райдержадміністрації Оксаною Гребенюк провів особистий прийом громадян.

На прийом до Романа Валерійовича звернулися мешканці села Дерегівки. Метою звернення було вирішення питання стосовно ремонту дороги та зміни маршруту руху автобусу Винники-Водолага.

За результатами обговорень Роман Валерійович надав відповідні доручення відділу економіки районної державної адміністрації розглянути можливість внесення змін до вище вказаного маршруту.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/311 | Переглядів: 53Дата публікації: 15:04 06.09.2018