Сто років - це вік, подарований Богом

Сто років - це вік, подарований Богом

Сьогодні свій столітній ювілей відзначила жителька села Просяне Нововодолазького району Федора Семенівна Нещертна.

Вона – одна з небагатьох, кому Господь подарував століття і дав можливість з висоти прожитих років подивитись на свій рід. Дружня, велика родина – це найцінніше багатство ювілярки. І саме у колі рідних та близьких людей – дітей, онуків та правнуків відзначила свій 100-літній день народження Федора Семенівна.

Крім родичів, друзів та сусідів, жінку привітали голова районної державної адміністрації Роман, Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, а також Просянський сільський голова Олександр Вітер.

Представники влади бажали іменинниці міцного здоров’я, бадьорості духу, підтримки від рідних, а ще вручили квіти та подарунки. Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж,  проте Федора Семенівна залишається при цьому відкритою, щирою та позитивною жінкою.  Тож, можливо, саме в щирості та любові до людей і криється секрет її довголіття.

Альбом: Сто років - це вік, подарований Богом
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/308 | Переглядів: 68Дата публікації: 12:03 06.09.2018