Здійснено технічне обстеження вулиці Челюскіна

Здійснено технічне обстеження вулиці Челюскіна

Днями головою районної державної адміністрації Романом Мерзлікіним спільно із головою Нововодолазької селищної ради Олександром Єсіним, начальником відділу технічного контролю та нових технологій Департаменту капітального будівництва ХОДА Михайлом Войтенком, начальником філії "Нововодолазький райавтодор" Олександром Бершадським та представниками зборів вуличного комітету вулиці Челюскіна було проведене технічне обстеження відрізку дороги - під'їзд до села Новоселівки перед початком поточного середнього ремонту.

За результатами обстеження були враховані всі пропозиції представників вуличного комітету.

Альбом: Здійснено технічне обстеження вулиці Челюскіна
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/306 | Переглядів: 58Дата публікації: 09:09 06.09.2018