Представників громад Харківщини запрошують на онлайн-презентацію програми «Мріємо та діємо»

Це 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, посилення її участі у прийнятті рішень у громадах, залучення молоді до розробки і реалізації проєктів.

Нова молодіжна програма «Мріємо та діємо» буде реалізована на всій території України, з окремим акцентом на роботі в Київській (окрім м. Києва), Івано-Франківській, Рівненській, Херсонській, Одеській та Харківській областях.

Під час онлайн-презентації окрема увага буде приділена конкурсу «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді», переможці якого можуть отримати фінансову підтримку на облаштування молодіжного простору в своїх громадах.

Онлайн-презентація відбудеться 21 січня з 15:00 до 16:00.

Реєстрація – тут.

Довідка. Молодіжна програма «Мріємо та діємо» реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується міжнародною некомерційною організацією IREX за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2916 | Переглядів: 3324Дата публікації: 09:30 20.01.2021