Постанова «Пpo затвердження протиепiдемiчних заходiв у закладах громадського харчування ...»

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності району, які здійснюють діяльність в сфері громадського харчування!

Районна державна адміністрація доводить до Вашого відома та використання в роботі постанову Головного державного санiтарного лiкаря України вiд 30.12.2020 року №57 «Пpo затвердження протиепiдемiчних заходiв у закладах громадського харчування на перiод карантину у зв'язку з поширенням коронавiрусної хвороби (COVID-19)».

Приєднані документи:

Постанова ГДСЛ_30.12.2020_57
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2906 | Переглядів: 1223Дата публікації: 14:07 18.01.2021