Увага! Попередження про гідрометеорологічні явища

Увага! Попередження про гідрометеорологічні явища

За інформацією Головного управління ДСНС України у Харківській області

За даними УкрГідрометцентру, 13 січня у східних, Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях значний сніг (висота снігового покриву 5-15 см), пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, в Херсонській,Запорізькій, Донецькій та Луганській областях налипання мокрого снігу та ожеледь (І рівень небезпечності,жовтий); 14 січня прогнозується припинення опадів та явищ.

15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18° морозу, місцями в північних областях до 21° морозу, вдень до 10-16° морозу; 17-18 січня холодна погода утримається.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2895 | Переглядів: 262Дата публікації: 08:18 13.01.2021