з 1 січня 2021 року діють нові правила подачі заяви на отримання субсидій.

з 1 січня 2021 року діють нові правила подачі заяви на отримання субсидій.

Так, заяви з необхідними документами, як і раніше, можна подавати уповноваженим посадовим особам у територіальних громадах. Вони працюють при виконавчих органах сільських, селищних, міських рад або у центрах надання адміністративних послуг.

Крім того, зараз у виконавчих органах новостворених ОТГ створюються окремі підрозділи, які прийматимуть заяви на призначення субсидій.

Також заяви можна подавати до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій. Під час перехідного періоду передавання повноважень від старих РДА до адміністрацій нових укрупнених районів подавати заяви можна до РДА, які ліквідуються.

У разі звернення до РДА заяви разом з документами необхідно надсилати поштою або подавати в електронній формі через офіційний вебсайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органи місцевого самоврядування або Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

Для оформлення субсидії онлайн на вебсайті Мінсоцполітики треба перейти за посиланням

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2884 | Переглядів: 308Дата публікації: 14:14 11.01.2021